Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

4 marca 2019 10:48 | wersja 14 | Ten dokument ma 0 załączników 0

VII kadencja 2015 - 2019

Alicja Antoń
- Przewodnicząca Zgromadzenia - (gm. Trzebinia)
Wojciech Hajduk (od 14 marca 2017 r.)
Jacek Woch (do 27 stycznia 2017 r.)
- Z-ca Przewodniczącej Zgromadzenia - (gm. Trzebinia)
Alicja Bębenek
- Członek Zgromadzenia - (gm. Chrzanów)

Roman Madejski (od 04.07.217)

Ryszard Kosowski (od 29.03.2016)

Beata Majkrzak (od 13.01.2016)

Marek Niechwiej


- Członek Zgromadzenia - (gm. Chrzanów)
Andrzej Oczkowski - Członek Zgromadzenia - (gm. Chrzanów)
Wacław Drozdowicz
- Członek Zgromadzenia - (gm. Libiąż)
Stanisław Gucik (od 31 marca 2017 r.)
Antoni Skupień (do 31 marca 2017r.)
- Członek Zgromadzenia - (gm. Libiąż)
Włodzimierz Spitzer
- Członek Zgromadzenia - (gm. Libiąż)
Tadeusz Adamczak
- Członek Zgromadzenia - (gm. Trzebinia)





Biuletyn Informacji Publicznej — Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna”

Logowanie